Services

Meie teenused

MuuvKuur

MuuvKuur on innovatsioon ladustamisteenustes - liikuv kuur, mis ei asu mitte sinu kodus vaid ladustamishoones ning on tellitav koju igal ajal ja sobivaks ajavahemikuks. Kujunda endale ise sobiv kuur meie tugevdatud ladustamiskasti ning kasuta seda vaid siis kui seda vaja on. Koostöös klientidega välja disainitud innovatiivne lahendus vähendab näiteks korteri ostu kulusid, aitab hoida kodu korras ning mugavdab elu nii korteris, kui eramajas.

Mis on MuuvKuur?

MuuvKuuri teenus hõlmab endas võimalust rentida terve ladustamiskast või soovi korral isegi mitu meie laos, muuta see meelepäraseks ja kasutada seda tellitava kuurina. MuuvKuuri võib kujundada enda äranägemise järgi ning see aitab viia garaažist, koridoridest või keldriboksist välja kõik vähemvajaliku. MuuvKuuri teenuse teeb eriliseks see, et juhul kui on vaja midagi kuuri lisada või ära võtta, siis saab selle alati endale koju kätte tellida ning soovi korral paluda appi ka kolimismeeskonna, kes aitab asju peale- või mahalaadida.

Säästa tuhandeid!

Tänapäeval ei ole võimalik vältida uue korteri ostul enam panipaikade ülikalleid hindu. Kohati küündivad hinnad väikse, mõne ruutmeetrise panipaiga eest kümnetesse tuhandetesse. Selleks, et selline panipaik võrreldes näiteks standardse ladustamisteenuse või minilaoga ära tasuks, läheks enne mitukümmned aastat. Mis aga teha kui soovid siiski asju panipaika panna või sealt võtta siis kui soovid? Seljuhul pole võimalik ladustada asju kodust kaugel. MuuvKuuri teenus eemaldab selle probleemi, tehes seda niivõrd soodsalt, et panipaiga tasuvus võrreldes MuuvKuuriga saabuks alles mitmekümne aasta pärast. Võimalus kasutada panipaika ilma selleta, et peaks selle eest maksma hingehinda ning soovitud ajal kohaletoimetamisega on parim viis kuidas säästa ebamõistlikelt korteriostu kuludelt.

Kuur koju siis kui vaja

MuuvKuur mugavdab ladustamist – enam ei pea sa minema ladustamisasutusse kohale, et võtta sealt näiteks kodutöödeks vajaminevad asjad ning minema tagasi koju, vaid kõik tuuakse sinuni. MuuvKuuri abiga on võimalik kõik vajalik ladustada kuuris, tellida kuur kohale siis kui selleks on vajadus ning võtta sealt välja vajalikud esemed nagu näiteks muruniiduk või remonditööriistad. Seejärel saab saata kuuri tagasi või siis jätta kuur näiteks nädalaks koju. See mugavdab olukorda nii erakodude kui korterite omanikele, ei pea enam hoidma kodus ebavajalikke asju, ega ehitama või ostma panipaika.

Olgem keskkonnasõbralikud

Meie väiksemahuliste ladustamisteenuste ja MuuvKuuri teenused vähendavad vajadust panipaikade ja kuuride ehituse järgi ning võimaldavad säästa raha nii esialgselt summalt mis nende ehitusele kulub, kui ka nende ülalhoiu ning remondiga seotud kuludelt. Ole sinagi keskkonnasõbralik ja kasuta optimeeritud ladustamisteenuseid meie abiga!

Võta meiega ühendust!

Oma ladustamissoovile saad kõige kiiremini vastuse kui kirjutad meile läbi alloleva vormi või helistad kõrvaloleval numbril. Küsi meilt endale sobivat ladustamispakkumist või tee järelpärimine meie võimalute kohta. Aitame alati hea meelega!

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.