Services

Meie teenused

Ladustamine laopinnal

Meie laopinnal ladustamise teenused sisaldavad rohkelt erinevaid võimalusi. Me võime ladustada esemeid lühiajaliselt või pikemal perioodil, alustel või põrandapinnal ning alates 0.5m2 mahust kuni sadade m2-teni. Endale sobiva pakkumise leidmiseks võta vaid kiire kõne meie müügimeeskonnale.

Kuidas käib ladustamisprotsess?

  1. Toome/toote kaubad lattu
  2. Vajadusel pakime kauba
  3. Asetame kauba alusele või sobivasse kohta laopinnal
  4. Tähistame kauba QR koodiga
  5. Märgime kauba ja tellimuse oma laosüsteemi
  6. Perioodi lõppedes väljastame kauba

Ladustamine alustel

Aluse ladustamine on üldjuhul odavaim ladustamisviis, kuna alusele ladustades arvestame me iga eseme kubatuure eraldiseisvalt. Alustele ladustatavad kaubad me pakime ja tähistame, asetame alusele ning kiletame kinni, et välismõjud ei mõjutaks ladustatavaid asju. Üldjuhul ladustame alused riiulile või ladustame laopinnal.

Meie laopinda kasutavad mitmed ettevõtted ja eraisikud ka unikaalsete või kõrgehinnaliste toodete ladustamiseks, ehk meie juures on vara alati kaitstud.

Iga mööblitükk, seade või alus leiab endale meie juures sobiva koha ning seda alati soodsalt!

Olgem keskkonnasõbralikud

Meie väiksemahuliste ladustamisteenuste ja MuuvKuuri teenused vähendavad vajadust panipaikade ja kuuride ehituse järgi ning võimaldavad säästa raha nii esialgselt summalt mis nende ehitusele kulub, kui ka nende ülalhoiu ning remondiga seotud kuludelt. Ole sinagi keskkonnasõbralik ja kasuta optimeeritud ladustamisteenuseid meie abiga!

Võta meiega ühendust!

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.