Services

Meie teenused

Ladustamine laokastis

Meie laokastid kujutavad endast 5m3 suuruseid vineerist tugevdatud ja numbritega tähistatud kaste, mis on kinnitatud tugevalt igast küljest ning varustatud ühel küljel asetseva “uksega”. Need on kindlad ja tugevad ning kaitsevad sinna ladustatud vara hästi ka tolmu ning väliskeskkonna eest, muutes need väga turvaliseks ja puhtaks ladustamisviisiks.

Laokastis saab ladustada oma majas üle jäävat hooajakaupa ja mööblit. Ettevõtted saavad aga neis edukalt ladustada reklaammaterjale, dokumente, panipaigas ülejäävaid asju või mööblit. Kõike mis kasti mahub saab sinna ka edukalt ja ruumi säästvalt mahutada, minimeerides nii ladustamiskulusid.

Personaalne tugevdatud ning väliskeskkonna eest kaitsev laokast ainult sulle

Meie kastidesse ladustamine on personaalne - üks kast kuulub otseselt ühele inimesele või ettevõttele. Alti on võimalus soovi korral asju välja võtta ja juurde panna – on üks kindel koht kindla numbriga. Kõrvalistel isikutel puudub ligipääs täielikult ning laoruumid on varustatud kaamerasüsteemidega.

Kuidas käib ladustamisprotsess?

  1. Toome vara teie kodust või kontorist lattu
  2. Pakime vara vajadusel ja lisame pehmendused
  3. Asetame vara võimalikult tihedalt aga samas väga turvaliselt laokasti
  4. Sulgeme laokasti
  5. Tõstame kasti turvalisse ladustamispositsiooni
  6. Tähistame kasti QR koodiga
  7. Märgime kauba ja tellimuse oma laosüsteemi
  8. Perioodi lõppedes väljastame kauba

Võta meiega ühendust!

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.