Services

Meie teenused

Dokumentide ladustamine

Kui kodus või kontoris on üle dokumente, väikseid esemeid, või karpe mis vajaksid hoiustamist, siis on dokumentide ladustamise teenus Teile ideaalne. Saame pakkuda nii alusepõhist dokumentide ladustamist, kui ka kinnistes ladustamiskastides ühikupõhist ladustamist.

Me ladustame dokumente täpselt Teile sobivaks perioodiks ning tagame nende ideaalse säilimise laudstamisperioodil. Dokumentide ladustamise hinna arvestame me m2 hinna põhiselt ning seeläbi saame tagada alati suurepärase ja optimaalse hinna.

Vii ebavajalik dokumendihunnik kontorist minema – ladusta oma dokumendid meiega!

Olgem keskkonnasõbralikud

Meie väiksemahuliste ladustamisteenuste ja MuuvKuuri teenused vähendavad vajadust panipaikade ja kuuride ehituse järgi ning võimaldavad säästa raha nii esialgselt summalt mis nende ehitusele kulub, kui ka nende ülalhoiu ning remondiga seotud kuludelt. Ole sinagi keskkonnasõbralik ja kasuta optimeeritud ladustamisteenuseid meie abiga!

Võta meiega ühendust!

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.