Services

Meie teenused

SkiBox

Kui teil on vaja ladustada vaid üksikud talveesemed, siis pole mõistlik üürida kalli hinna eest tervet laoboksi või miniladu. Ladusta oma esmed meiega ning maksa vaid täpselt selle eest kui palju esemeid sa ladustamisele tood.

SkiBoxi abil on võimalik ladustada mugavalt rohkelt ruumi võtvat talvekaupa nagu näiteks suusad, kelgud ja lumelauad. See tähendab, et sul on võimalik palju odavamalt ladustada näiteks terve pere suusad suviseks perioodiks kui seda võimaldab näiteks ladustamisboksi üür.

Hinnad

Suusad (täismõõt)

4€/kuus

Suusad (lapsed)

2€/kuus

Lumelaud

5€/kuus

Kelk

2€/kuus

BikeBox

Kui teil on vaja ladustada vaid mõned rattad, siis pole mõistlik üürida kalli hinna eest tervet laoboksi või miniladu. Ladusta oma rattad meiega ning maksa vaid iga ladustamisele toodud ratta eest eraldi.

BikeBoxi abil on võimalik ladustada mugavalt rohkelt ruumi võtvaid rattaid talviseks perioodiks turvalisel ning lihtsal meetodil. See tähendab, et sul on võimalik palju odavamalt ladustada näiteks terve pere rattad talviseks perioodiks, kui seda võimaldab näiteks ladustamisboksi üür.

Ühe ratta ladustamine on vaid 4€/kuus!

Olgem keskkonnasõbralikud

Meie väiksemahuliste ladustamisteenuste ja MuuvKuuri teenused vähendavad vajadust panipaikade ja kuuride ehituse järgi ning võimaldavad säästa raha nii esialgselt summalt mis nende ehitusele kulub, kui ka nende ülalhoiu ning remondiga seotud kuludelt. Ole sinagi keskkonnasõbralik ja kasuta optimeeritud ladustamisteenuseid meie abiga!

Võta meiega ühendust!

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.