Teenused

Meie teenused

Ladustamisteenused

Ladustamisteenuste alla kuuluvad erinevad lihtsamad ja keerulisemad teenused alates ladustamisest alustel ning lõpetades vahelao teenustega ettevõtetele. Enamasti hõlmab ladustamine pikaajalist vara ladustamisele andmist alusel, laokastis või laopinnal.

Meie valikus on rohkelt nii ettevõtetele, kui ka eraisikutele suunatud laoteenuseid, millest seast leiab kindlasti igaüks täpselt endale sobiva. Perioodid ladustamiseks algavad vaid ühest päevast ning ladustades meie juures, ei ole kunagi kohustust miinimumperioodile või -summale. Maksad täpselt selle eest mida ja kui kaua ladustad.

Hea meelega aitame me hoiustada ja ladustada näiteks vara mis jääb ette kodu või kontori vahetusel, on kasutuseta tulenevalt hooajast või vajavad lihtsalt kohta kus olla lühiajaliselt - näiteks jaotuskauba ladustamise puhul.

Kuidas käib ladustamisprotsess?

  1. Meie partnerid toovad kauba muretult meie lattu
  2. Pakime kauba selle kaitsmiseks
  3. Koostame nimekirja ladustatavast kaubast
  4. Tähistame kauba QR koodide ja klienditähistega
  5. Kanname kauba sisse oma uudsesse ladustamissüsteemi
  6. Ladustamise lõppedes pakime kauba lahti ning väljastame süsteemist
  7. Meie partnerid toovad kauba soovitud sihtkohta

Selleks, et sinu vara oleks pärast ladustamist sama heas seisus kui enne, siis vali pikaajalise kogemusega ladu. Laia kogemustepagasiga laoteenuste pakkujana teame me täpselt mida teha, et tagada vara ideaalne ja muretu säilimine.

Ladustamise hind on meie juures alati soodne ning turu parima hinnaga. Kui leiad pakkuja kellel on madalam hind, siis anna meile teada ning saame kindlasti teha vähemalt samahea pakkumise!

Kui ka sina soovid ladustada oma vara murevabalt, siis kontakteeru meiega läbi alloleva vormi ning tutvua ka meie laia laoteenuste valikuga vasakul valikuribal.

Võta meiega ühendust!

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.