Ettevõttest

Ladustamisteenused – lahendus igaühele

Ladustamisteenused OÜ

Ladustamise spetsialistid

- 7 aastat kogemust

- Turvatud ladu

- Madalaimad hinnad

- Paindlikud valikud

Ladustamisteenused omab pikaaegset kogemust nii kodude, kui kontorite vara turvalisel hoiustamisel. Oleme ladustamispartneriteks mitmetele suurettevõtetele ning paljudele rahulolevatele klientidele. Ladustades meiega võid olla kindel, et su vara on turvalistes kätes - kaitstud, hoitud ning turvatud.

Meie eesmärgiks on alati olnud pakkuda oma klientidele uusi ja põnevaid ladustamislahendusi, vähendades sellega nii nende ajalist, kui ka rahakulu. Koostöös klientidega on sündinud mitmed lahendused mis on turul ainulaadsed. Tutvu nendega põgusalt allpool ning pikemalt meie teenuste lehel ning ühine ladustamise tulevikuga.

1800 m²
laopinda
200
laokasti
üle 1000
laokliendi
7 aastat
kogemust

Miks valida meid?

Soojustatud ladu

Meie laod on soojustatud ning ilmastikukindlad, mis tagab ka õrnemate kaupade ideaalse säilimise.

Video- perimeetervalve

Kõrge turvalisuse tagamiseks on meie ladu turvatud igalt küljelt kaameratega ning lao alal on perimeetervalve. Nii võid olla kindel, et sinu asjad on hoitud.

Pikaajaline kogemus

Ladustamisteenused OÜ on tegelenud ladustamisteenustega üle seitsme aasta, vastutades selle aja jooksul nii miljonieuroste maalide, kui ka sadade kodude vara ladustamise eest.

Tugev koostöö

Me teeme koostööd Eesti suurima kolimisettevõtte AVA-Ekspress OÜ-ga ja OK Movers OÜ-ga, et tagada oma klientidele lisaks ladustamisele ka transpordi täisteenused.

Automaatne tuletõrje süsteem

Ladu on varustatud automaatsete tuletõrje süsteemidega, et tagada sinu vara kindel ja turvaline säilimine ja kaitse tule eest.

Uhiuus ladu

Meie uus ladu valmis 2019. Aasta lõpus, ehk on varustatud täielikult modernsete seadmetega ning ehitatud viimasepeal materjalidest.

Ladustamisteenused

Ladustamise spetsialistid

Ettevõttest

Ladustamisteenused OÜ on professionaalset ladustamisteenust pakkuv ettevõte, kelle peamiseks suunaks on eraisikute ja ettevõtete vara pikaajaline ladustamine. Valikus on erinevad standardlahendused ning nende kõrval ka mitmed personaalsetele vajadustele vastavad võimalused. Kui soovid usaldusväärset ja professionaalset ladustamisteenust, siis võta ühendust juba täna.